می روم تا انتقام سیلی زهرا بگیرم

مجنون ولایت شهیده ایست که با شهادتش به اثبات ولایت ایستاد

 
 
نویسنده : بيت الاحزان - ساعت ۳:٢٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۸ خرداد ۱۳۸٤
 

هادي قابل عضو شوراي مرکزي جبهه مشارکت که به دليل لغو سخنراني خود در شهرستان اسکو در جمع اعضاي جبهه مشارکت تبريز حضور يافته بود گفت : ....
 
هميشه ما اصلاح طلبان را با عناوين مرعوب و ترسو خطاب مي کنند ولي ما فرض ها را بر اساس واقعيت ها جلو مي بريم .
 
 آنها مي گويند تحريم آمريکا چه کرده که حالا تحريم بين المللي چه بکند ؟ ما ميگوييم نبايد حقيقت را کتمان کنيد . بياييد با عدد و رقم به مردم گزارش دهيد که اين تحريم ها چه اثري در کشور گذاشته است. کمترين اثرش اين است که فرسوده ترين ناوگان هوايي دنيا را داريم مثلا من امروز با کلي آيه الکرسي و دعا در هواپيما آرزو مي کردم که هواپيما سالم روي زمين بنشيند.
آنوقت ما مجبوريم سراغ مصر و ترکيه و ... برويم که هواپيماهاي دست دوم به ما بدهند . بياييد بگوييد در اثر تحريم حق بيمه بين المللي محموله هاي نفتي و غيره ما چند برابر پرداخت مي شود . بگوييد در اثر تحريم چه امتيازهايي به توتال فرانسه داديم تا در شرايط تحريم آمريکا با ما قرار داد ببندد .           "    اگرچه اين تحريم ما را به خودباوري رساند    "  اما اين بار تحريم بين المللي مطرح است و ممکن است به   "        سياست نفت در برابر غذا دچار شويم        " که براي کشوري مثل ما خطرناک است ......
 
 
وقتی مطالب واقعیت گرایانه این جناب رو خوندم و دی سی شدم رفتم قران جزءی که گروه فاطمیه با دموکراسی تمام به ما تقدیم کرد  قرائت بفرمایم ... جالبه که رسیدم به این آیات :
 
 
 

اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد! يهود و نصارى را ولى (و دوست و تكيه‏گاه خود،) انتخاب نكنيد! آنها اولياى يكديگرند; و كسانى كه از شما با آنان دوستى كنند، از آنها هستند; خداوند، جمعيت ستمكار را هدايت نمى‏كند (51)

(ولى) كسانى را كه در دلهايشان بيمارى است مى‏بينى كه در (دوستى با آنان)، بر يكديگر پيشى مى‏گيرند، و مى‏گويند: «مى‏ترسيم حادثه‏اى براى ما اتفاق بيفتد (و نياز به كمك آنها داشته باشيم!)» شايد خداوند پيروزى يا حادثه ديگرى از سوى خود (به نفع مسلمانان) پيش بياورد; و اين دسته، از آنچه در دل پنهان داشتند، پشيمان گردند! (52)

سوره مبارکه مائده

 

 
comment نظرات ()