می روم تا انتقام سیلی زهرا بگیرم

مجنون ولایت شهیده ایست که با شهادتش به اثبات ولایت ایستاد

 
به مناسبت فرمان تاريخی امام (حکم ارتداد سلمان رشدی مرتد)
نویسنده : بيت الاحزان - ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٦ بهمن ۱۳۸٤
 


بسم الله الرحمن الرحيم

تسليت عرض مي کنم به اسلام. به رزمندگان اسلام . به مردم مظلوم مستضعف . به مجاهدان در ايران و افغانستان در لبنان و فلسطين و به هر انساني که در راه حق الهي مجاهدت مي کند .

تسليت عرض مي کنم به زنان و مردان و کودکان . آنان که بزرگترين خسارت تاريخ بر آنها وارد شده ، ‌خسارت عظيمي است . خسارتي پر از اندوه و حسرت . خسارتي که از زمان دوازده امام نوشته شده است . صبر پيامبران رفت … اين انسان مومن ،  شجاع، مخلص براي اسلام خود ، مخلص براي مردم خود و کسي که به ضمير خود وفادار بود .                                                                        

                                                   

شهید مصطفی محمود مازح

                                            

آري پدر؛ ‌اين انقلاب از افتخارات او بود . اين امام دوست داشتني . خميني بزرگ رحمت و رضوان خدا بر او باد … آري ؛‌آسمان هنوز براي اين رهبر مخلص اشک مي ريزد .

ملائکه در سوگ اين امام ضجه و فرياد مي کنند … هرگز تو را فراموش نخواهيم کرد … همانا خورشيد در آن روز خجالت زده شد و طلوع نکرد و ماه نيز ذوب خواهد شد … مردگان راه را براي تو باز خواهند کرد . هيچ کس  زندگي نخواهد کرد … هر گز هيچ کس نخواهد خنديد … و هر گز هيچ کس تو را تنها نخواهد گذاشت … هرگز روزهاي مقدس زندگي با تو را فراموش نخواهيم کرد … فرمايشات تو را در هر زمان و مکان اجرا خواهيم کرد… شجاعت تو را در هر زمان در برابر دشمنان به ياد خواهيم آورد .

در روز برگزاري نماز در قدس شريف ، تو را به ياد جهانيان خواهيم آورد .

با ياد تو هر دولت و مرامي را که مقابل اسلام بايستد ،‌نابود خواهيم کرد .

سعادتمندند کساني که تو را شناختند … سعادتمندند کساني که از راه تو پيروي کردند .سعادتمندند کساني که به کلام تو گوش فرا دادند . و سعادتمندند کساني که به نام جمهوري اسلامي شما پرچم اسلام را برافراشتند .

اي امام عزيز …

همانا من با تو پيمان مي بندم که هميشه در راه روشن تو خواهم بود و تحت اوامر نائب بر حقت سيد علي خامنه اي ، بر اين راه روشن باقي خواهم ماند .

فرمايشات او فرمايشات تو خواهد بود . فکر و انديشه او همان فکر و انديشه تو و نظرات او همان نظرات تو خواهد بود . به درستي که تو شجاعت را به او آموختي و ما الان سرباز او هستيم ،‌همانگونه که امر فرمودي .

باقي خواهيم ماند بر اين جمهوري اسلامي ،‌ جمهوري اسلامي والايي که براي حضرت مهدي (عج)‌ ولي عصر زمان است .

اي امام مهدي … آه اي آقاي من ،‌اي فريادرس و نجات دهنده  من .

آيا نمي بيني که چه حوادثي رخ مي دهد … شهدايي که بر زمين مي افتند .

همانا دشمنانمان در حال آماده باش کامل هستند و نفرين خدايي زياد شده است . و خسارت بزرگي که گمان مي کرديم .

تا چه زماني اي آقاي من . تا چه زماني مي توانيم در برابر دشمن ستمگر بايستيم .

العجل … العجل…

اي نجات دهنده ما … بر ما رحم نما و به فريادمان رس … بيا براي نجات ما … به نام اين رهبر روحاني سفر کرده … به نام شهدا … به نام مجاهدين اسلام …


 

 وصيت نامه شهيد مصطفی محمود مازح ( جوان لبنانی مجري حکم اعدام سلمان رشدي مرتد ) 
comment نظرات ()