هادي قابل عضو شوراي مرکزي جبهه مشارکت که به دليل لغو سخنراني خود در شهرستان اسکو در جمع اعضاي جبهه مشارکت تبريز حضور يافته بود گفت : ....
 
هميشه ما اصلاح طلبان را با عناوين مرعوب و ترسو خطاب مي کنند ولي ما فرض ها را بر اساس واقعيت ها جلو مي بريم .
 
 آنها مي گويند تحريم آمريکا چه کرده که حالا تحريم بين المللي چه بکند ؟ ما ميگوييم نبايد حقيقت را کتمان کنيد . بياييد با عدد و رقم به مردم گزارش دهيد که اين تحريم ها چه اثري در کشور گذاشته است. کمترين اثرش اين است که فرسوده ترين ناوگان هوايي دنيا را داريم مثلا من امروز با کلي آيه الکرسي و دعا در هواپيما آرزو مي کردم که هواپيما سالم روي زمين بنشيند.
آنوقت ما مجبوريم سراغ مصر و ترکيه و ... برويم که هواپيماهاي دست دوم به ما بدهند . بياييد بگوييد در اثر تحريم حق بيمه بين المللي محموله هاي نفتي و غيره ما چند برابر پرداخت مي شود . بگوييد در اثر تحريم چه امتيازهايي به توتال فرانسه داديم تا در شرايط تحريم آمريکا با ما قرار داد ببندد .           "    اگرچه اين تحريم ما را به خودباوري رساند    "  اما اين بار تحريم بين المللي مطرح است و ممکن است به   "        سياست نفت در برابر غذا دچار شويم        " که براي کشوري مثل ما خطرناک است ......
 
 
وقتی مطالب واقعیت گرایانه این جناب رو خوندم و دی سی شدم رفتم قران جزءی که گروه فاطمیه با دموکراسی تمام به ما تقدیم کرد  قرائت بفرمایم ... جالبه که رسیدم به این آیات :
 
 
 

اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد! يهود و نصارى را ولى (و دوست و تكيه‏گاه خود،) انتخاب نكنيد! آنها اولياى يكديگرند; و كسانى كه از شما با آنان دوستى كنند، از آنها هستند; خداوند، جمعيت ستمكار را هدايت نمى‏كند (51)

(ولى) كسانى را كه در دلهايشان بيمارى است مى‏بينى كه در (دوستى با آنان)، بر يكديگر پيشى مى‏گيرند، و مى‏گويند: «مى‏ترسيم حادثه‏اى براى ما اتفاق بيفتد (و نياز به كمك آنها داشته باشيم!)» شايد خداوند پيروزى يا حادثه ديگرى از سوى خود (به نفع مسلمانان) پيش بياورد; و اين دسته، از آنچه در دل پنهان داشتند، پشيمان گردند! (52)

سوره مبارکه مائده

 
/ 7 نظر / 6 بازدید
امين

بنام خدا / سلام / يه سري به وبلاگ من هم بزن

اکبرجوجه

راستی دی سی شدی یعنی چه جوری شدی؟

حسن تیغی

ما که الحمدلله هیچ نیازی به این خارجی های بی دین نداریم، فقط گندممان را از آمریکا وارد می کنیم که آن هم رزق مسلمان است و حق خودمان. نفت را هم می برند که بهتر، از بس که بوی گند می دهد. حالا سالی یکی دوتا هواپیما هم سقوط کنه مگه چی میشه؟ مگه خودشون اون سال هواپیمای ایران را نزدند و بعدش گفتن اشتباه شده؟

.

سلام... (فقط آيات پايانی نوشته تون رو خوندم ! ) رحلت امام رو تسليت ميگم... در پناه خدا ...

faty

سلام...خيلی جالب بود ...يه هو دلم برا آدم خوبا که رفتن تنگ شد ....جاشون خالی