به مناسبت فرمان تاريخی امام (حکم ارتداد سلمان رشدی مرتد)


بسم الله الرحمن الرحيم

تسليت عرض مي کنم به اسلام. به رزمندگان اسلام . به مردم مظلوم مستضعف . به مجاهدان در ايران و افغانستان در لبنان و فلسطين و به هر انساني که در راه حق الهي مجاهدت مي کند .

تسليت عرض مي کنم به زنان و مردان و کودکان . آنان که بزرگترين خسارت تاريخ بر آنها وارد شده ، ‌خسارت عظيمي است . خسارتي پر از اندوه و حسرت . خسارتي که از زمان دوازده امام نوشته شده است . صبر پيامبران رفت … اين انسان مومن ،  شجاع، مخلص براي اسلام خود ، مخلص براي مردم خود و کسي که به ضمير خود وفادار بود .                                                                        

                                                   

شهید مصطفی محمود مازح

                                            

آري پدر؛ ‌اين انقلاب از افتخارات او بود . اين امام دوست داشتني . خميني بزرگ رحمت و رضوان خدا بر او باد … آري ؛‌آسمان هنوز براي اين رهبر مخلص اشک مي ريزد .

ملائکه در سوگ اين امام ضجه و فرياد مي کنند … هرگز تو را فراموش نخواهيم کرد … همانا خورشيد در آن روز خجالت زده شد و طلوع نکرد و ماه نيز ذوب خواهد شد … مردگان راه را براي تو باز خواهند کرد . هيچ کس  زندگي نخواهد کرد … هر گز هيچ کس نخواهد خنديد … و هر گز هيچ کس تو را تنها نخواهد گذاشت … هرگز روزهاي مقدس زندگي با تو را فراموش نخواهيم کرد … فرمايشات تو را در هر زمان و مکان اجرا خواهيم کرد… شجاعت تو را در هر زمان در برابر دشمنان به ياد خواهيم آورد .

در روز برگزاري نماز در قدس شريف ، تو را به ياد جهانيان خواهيم آورد .

با ياد تو هر دولت و مرامي را که مقابل اسلام بايستد ،‌نابود خواهيم کرد .

سعادتمندند کساني که تو را شناختند … سعادتمندند کساني که از راه تو پيروي کردند .سعادتمندند کساني که به کلام تو گوش فرا دادند . و سعادتمندند کساني که به نام جمهوري اسلامي شما پرچم اسلام را برافراشتند .

اي امام عزيز …

همانا من با تو پيمان مي بندم که هميشه در راه روشن تو خواهم بود و تحت اوامر نائب بر حقت سيد علي خامنه اي ، بر اين راه روشن باقي خواهم ماند .

فرمايشات او فرمايشات تو خواهد بود . فکر و انديشه او همان فکر و انديشه تو و نظرات او همان نظرات تو خواهد بود . به درستي که تو شجاعت را به او آموختي و ما الان سرباز او هستيم ،‌همانگونه که امر فرمودي .

باقي خواهيم ماند بر اين جمهوري اسلامي ،‌ جمهوري اسلامي والايي که براي حضرت مهدي (عج)‌ ولي عصر زمان است .

اي امام مهدي … آه اي آقاي من ،‌اي فريادرس و نجات دهنده  من .

آيا نمي بيني که چه حوادثي رخ مي دهد … شهدايي که بر زمين مي افتند .

همانا دشمنانمان در حال آماده باش کامل هستند و نفرين خدايي زياد شده است . و خسارت بزرگي که گمان مي کرديم .

تا چه زماني اي آقاي من . تا چه زماني مي توانيم در برابر دشمن ستمگر بايستيم .

العجل … العجل…

اي نجات دهنده ما … بر ما رحم نما و به فريادمان رس … بيا براي نجات ما … به نام اين رهبر روحاني سفر کرده … به نام شهدا … به نام مجاهدين اسلام …


 

 وصيت نامه شهيد مصطفی محمود مازح ( جوان لبنانی مجري حکم اعدام سلمان رشدي مرتد )


/ 8 نظر / 22 بازدید
نجوای شاکی

سلام عليکم......خداوند به ما توفيق ر ک ولايت واطاعت از امام مهدی (عج) رو بده انشالا.......تا ظهور دولت حق يک يا حسين ديگر.........

گمنام

سلام خوبی ؟ ممنون که ياد اون عزيزان زنده می کنی.....********* ********* انشا الله که از زندگی اون عزيزان درسی بگيريم

ميثاق با شهدا

يادشان گرامي و روحشان شاد .انشالله ادامه دهنده راهشون باشيم.التماس دعا

harruz

سلام دوست خوبم. به روز کردم ممنون که ميای! اللهم عجل لوليک الفرج

شهیدمن

سلام . اينجا بر اساس ظاهر ما شهيدی را به عنوان شهيدمورد علاقه ی من ثبت ميکنيم . وگرنه رابطه ی معنوی يا فاميلی دست ما نيست . موفق باشيد

reza

موفق باشی جوان

nima

اقا کميل سلام عليکم اقا دمتون گرم...چهقدر مطالب وبلاگت قشنگه حال کردم اقا جان من برای من دعا کن...به چند تا مشکل بد خوردم...مثل اين که خدا هم حوصله ام نداره هميشه هر وقت بهش ميگفتم زود هوامو داشت..اما اين بار مثل اين که مصلحت ميدونه مشکل من را حل نکنه...به خدا بد جوری گير کردم ببخشيد سرتون را درد اوردم. حاجی با وبلاگتون حال کردم.اقا کارت درسته احسنت خوشحال ميشم بيشتر با شما اشنا بشم.. مارا دعا کنيد به قول بچه ها...ای ولا ابو لولو التماس دعا نيما