عشق بی پناه ۲

حجاب عشق بی پناه است ... سیاهی کوبنده تر از خون شهید که امروز چشمان از حدقه در آمده و وحشت زده معاندان به آن دوخته شده که راه نجاتی از این میراث خون شهدا بیابند... یک بار در لوای مقاله ای زننده به نام کلاغ های سیاه تا این یادگار مادر مظلوممان را برای دختر و زن محجبه مان مایه شرم و حقارت تداعی کنند و این بار .... زیاد دور نیست که خدا به استهزاهای امروزشان مواخذه کند که چه جرمی داشتند جز اطاعت خدا ؟

 بعد از ظهر روز سه شنبه يازدهم ارديبهشت، آقاي زرين كلك يكي از اساتيد حق التدريس دانشكده هنر دانشگاه تهران در كلاس درس خود از دانشجويان خواست كه تصوير يك فرشته را نقاشي كنند. كي ياز دانشجويان فرشته اي را به تصوير مي كشد كه مو برسر نداشت. استاد مذكور به دانشجو ميگويد چرا اين فرشته مو ندارد؟

در اين ميان هاجر سليمي دانشجوي ديگر اين كلاس خطاب به استاد مي گويد احتمالا نميخواسته تا موهاي اين فرشته مشخص شود. استاد مذكور به هاجر سليمي كه يك دانشجوي محجبه است، مي گويد" تو كه كچل هستي و خود را پوشانده اي چرا حرف مي زني؟
 در اين حين استاد دست خود را به زير روسري اين دختر محجبه (سليمي) برده و موهايش را از زير روسري بيرون ميكشد و به دانشجويان ميگويد:" نه ، اين كچل نيست و مو دارد". در اين حين دانشجويان ديگر با قهقهه اين دختر محجبه را مورد تمسخر قرار مي دهند.
 هاجر سليمي كه اين اتفاق او را شوكه كرده بود، تا چند ساعت حالت طبيعي نداشت. تعرض اين استاد دانشگاه به دانشجوي مذكور باعث خشم گسترده دانشجويان متعهد دانشگاه ها شده و ظهر امروز دانشجويان در مقابل دانشگاه تهران تجمع كردند

/ 1 نظر / 19 بازدید
Mandani

سلام نميدونم اينو ديدي يا نه . به هر حال برای من جالب بود . يه سر به اين آدرس بزن . http://pasdaran.persianblog.ir