ملت ما "شوراي امنيت چشيده است"

 

رهبر انقلاب اسلامي در اولین روز سال جدید، اولین بار پس از طرح تازه موضوع مذاکره با آمریکا به موضع گیری در این باره پرداخته و  در سخنان مهمی به اعلام موضع روشن جمهوری اسلامی در برابر رای احتمالی شورای امنیت پرداختند.


ايشان با تبين نياز واقعي ملت ايران به انرژي هسته‌اي افزودند: اگر ملت امروز از فناوري هسته‌اي برخوردار نشود دهها سال به عقب مي‌رود و در سالهاي نه چندان دور در عرصه‌هاي فراواني كه نياز به سوخت داشته باشد مجبور است دست نياز به سوي بيگانگان و دشمنان دراز كند تا آنها با هزاران تحقير و توهين، پايمال كردن عزت و آبروي ملت شايد مختصري از نيازهايشان را تامين كنند. 

آيت‌الله خامنه‌اي با اشاره به پايان تدريجي منابع نفت و روي آوردن كشورهاي مختلف جهان از جمله آمريكا و اروپا به انرژيهاي نو و پاك به ويژه انرژي هسته‌اي افزودند: همه جهان براي پيشرفت و اطمينان به آينده، از فناوري هسته‌اي استفاده مي‌كنند و ما نيز تاكيد مي‌كنيم فناوري هسته‌اي و چرخه سوخت هسته‌اي حق مسلم ملت ايران است و ملت ما، بنده و هيچ مسوولي به هيچ قيمتي زير بار حرف زور آمريكا نخواهيم رفت.

ايشان با اشاره به تهديد ملت ايران با شوراي امنيت افزودند: ملت ما "شوراي امنيت چشيده است" و در جنگ تحميلي نيز اين شورا در حالي كه دشمن هزاران كيلومتر از خاك ايران را در اشغال داشت براي پايان دادن به مقاومت و دفاع ملت ايران قطعنامه صادر كرد اما چون بر خلاف مصالح كشور بود نظام اسلامي آن را نپذيرفت و هر وقت ديگر نيز كه شوراي امنيت بر خلاف مصالح ما تصميم بگيرد آن را نمي‌پذيريم.

رهبر انقلاب اسلامي در پايان سخنانشان تاكيد فرمودند: ملت و جوانان ما همراه مسوولان در مقابل هر فشاري ايستاده‌اند و تصميم و عزم مشترك مردم و دولت و عنايات الهي و تاييدات حضرت ولي‌عصر(عج) آينده روشن كشور را نويد مي‌دهد.

 متن کامل بيانات آقا 

 

/ 9 نظر / 18 بازدید
آدينه بوک

سال نو مبارک! آدينه بوک، سالي سرشار از موفقيت و سلامتي براي شما آرزو مي کند.

rahro

سلام...خدا به ما رحم کند...سال خوبی داشته باشيد...ياحسين.

rahro

با تبادل لينک موافقيد؟؟؟من لينک شما رو می گذارم... ياحسين...

متین

ممنون از حضورتون اللهم عجل لوليک الفرج

شاهین

سلام سال نو مبارک و مو فق باشید

شاهین

سلام موفق باشید سال نو مبارک

Avareh

جواب من به حامد طالبي!!! برادر عزيزم. جوان واقعي بمعناي كامل كلمه !شور ، احساس ، عطش و در كنار آن ناپختگي وشتاب !!! عزيز دل من!! يادتان رفته كه امامي كه شما اينقدر عاشقانه از آن وجود نازنين دم مي زنيد و من با تمام وجودم حس اش كرده بودم گفته بودند اگر از صدام بگذريم از آل سعود و خون شهداي مكه ( نقل به مضمون ) نمي گذريم؟؟ يادتان رفته؟ صحيفه نور را بخوانيد!

Avareh

برادر كوچكم! غريبه نيستم! وطن فروش و آواره نيستم! اينها را از آن جهت مي گويم كه تقريبا در همه صحنه ها از 56 تاكنون حضور فعال داشته، داغ دو برادر و دهها دوست را در دل و زخم خنجر نابكاران را بر چند نقطه بدن دارم! شما كه اينگونه دم از ايستادگي مي زنيد بسيار خوب خواهد بود از همان آقاي مثلا دكتر عباسي بخواهيد آمار آخرين اعزامهاي تابستان 67 تهران را بشما بدهد! جرات اين كار را ندارد !!! آن وقت متوجه مي شويد كه جام زهر را چه كساني بدست پير جماران داده و ما را داغدار كردند. همانها كه به امام هم دروغ گفتند! و از عده فراوان نيروها در جبهه به امام گفتند كه چنين نبود ! حالا هم همانها مدعي دفاع از امام (فقط جلوي امثال شما كه آن روزهاي تلخ را بياد نداري) سخن مي گويند. خواهش مي كنم كمي منطقي باش. احساس بجاي خود ، عقل هم بجاي خود ، تدبير چيز خوبي است!!! باور كن! عزت مستدام !!!

Avareh

عزيز من !! به حرف علي بزرگ هم گوش كن كه ”فرزند زمان خويشتن باش!!“ امروز سال 58 و يا حتي 68 نيست كه اين جهانخوار از آن سوي دنيا بخواهد براي ما تعيين تكليف كند! امروز بيخ گوش ماست! حس ميكني ؟ نفسهاي شومش به پوستت خورده يانه؟؟ همين ساده انديشيها و سطحي نگريها باعث شده تا خاتمي بيچاره در طول 8 سال كارش و در زماني كه آلبرايت آن پيام جانانه عذرخواهي رسمي را به رهبران ايران فرستاد ، جرات نكند از دست محسن رضاييها و ذوالقدرها و رحيم صفويها و.... خيليهايي كه من و تو مي شناسيم در عكسي دستجمعي با رهبران جهان در نيويورك ظاهر شود و حتي راهش را كج كرد كه با كلينتون روبرو هم نشود. همان ساده انديشيها و سطحي نگريها كا را را به اينجا رساند كه صحبت از بقا يا عدم بقاي نظام مطرح است!! باور نمي كني ؟؟ حتما بايد اين يانكيها توي قلب تهران چترباز پياده كنند تا حسشان كني؟؟ اگر عقلانيتي بر اين كشور حاكم بود كه كار من و تو به اينجا نمي كشيد! تازه، حالا خوب شده لاريجاني چنين حرفي زده ! اگر خاتمي گفته بود كه اين بار فرماندهان محترم بجاي امضاي نامه آنچناني با خاتمي همان مي كردند كه زاهدي با مصدق بيچاره كرد !!!!!